OPS czy laptop? Czyli jak rozszerzyć możliwości monitora interaktywnego
2 sierpnia 2018
Co wyróżnia nas z tłumu firm podczas realizacji programu Aktywna Tablica
20 sierpnia 2018

Mini gadżety dla każdego podróżnika i nie tylko

 Przenośny głośnik Defenzo z funkcją powerbanku odporny na pył i zachlapania

Mamy gadżet, który pomoże słuchać ulubionych utworów nawet na plaży – przenośny głośnik Defenzo.
Oprócz doskonałej jakości dźwięku, urządzenie to ma funkcję powerbanku.  Dzięki łączności Bluetooth szybko sparujemy głośnik ze smartphonem lub innym urządzeniem. Ponadto głośnik jest odporny na zachlapania i pył. Pod gumową klapką kryją się wejścia USB, minijack, gniazdo zasilające ( oraz wejście na kartę micro SD ) A to wszystko zamknięte w solidnej, eleganckiej obudowie.

 

Mini Projektor Qumi, , który można zabrać ze sobą w każde miejsce.

Qumi to kompaktowy mini projektor, który bez problemu zmieści się do torebki.  Dzięki niemu w szybki sposób można stworzyć prywatne kino niemalże w każdym miejscu. To maleństwo wyświetla obraz o przekątnej nawet do 130”. Wbudowana bateria pozwala na dwugodzinną projekcję bez potrzeby ładowania. Jego elegancka, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych obudowa kryje w sobie ekologiczną lampę LED. Zapewnia ona obraz w rozdzielczości HD a nowsza wersja Qumi wyświetla również obraz w 3D ! Ponadto posiada również WiFi oraz wejście USB i slot microSD umożliwiające w prosty sposób wyświetlenie materiału. Bluethooth pozwala na podłączenie między innymi głośników bezprzewodowych ( np. Defenzo ), jeśli te wbudowane nie satysfakcjonują użytkownika. Bez cienia wątpliwości warto zwrócić uwagę na to niewielkie urządzenie o dużych możliwościach.

 

 

Przenośna, osobista kasetka, która zadba o bezpieczeństwo cennych rzeczy, kiedy właściciel  będziesz pływać w morzu.

Podróżna kasetka osobista Master Lock jest idealna do przechowywania niewielkich przedmiotów. Dzięki stalowej lince można przyczepić ją np. do leżaka co utrudni brudną robotę złodziejowi. Dodatkowo kasetka zabezpieczy umieszczone w jej wnętrzu przedmioty przed zachlapaniem czy piachem. Ponadto niewielkie otwory znajdujące się w obudowie pozwolą na słuchanie ulubionej muzyki nie wyjmując telefonu z tego mini sejfu. Ponadto ustawienie kodu zabezpieczającego nie sprawi trudności użytkownikowi.