Kompleksowe wyposażenie szkół biur i firm.

Poniższe produkty to jedynie wybrane elementy naszej oferty. Jest ona zbyt szeroka i elastyczna, aby wymienić wszystko, czym jesteśmy w stanie się z Państwem podzielić. Każda oferta jest unikatowa. Z wielką dbałością i starannością o każdy szczegół opracowujemy ją z myślą o potrzebach klienta. Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz my zbudujemy dla Państwa niepowtarzalną salę lekcyjną, która przerośnie wszelkie oczekiwania. Potraktujemy Państwa wyjątkowo, abyście czuli się komfortowo będąc w naszych dobrych rękach. Wraz z szybko rozwijającą się technologią, wciąż powstają coraz to nowe produkty również na rynku edukacyjnym. Dołożymy wszelkich starań, aby informować Pańśtwa o nich na bieżąco. Zachęcam do obserwowania nas na portalach społecznościowych, gdzie zamieszczamy wiele ciekawostek i rezultaty naszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Tablice interaktywne

Połączenie tradycyjnej tablicy i monitora interaktywnego. Urządzenie to uwielbia świecić w blasku dobrego projektora.


Projektory


Pozwalają na przekazanie obrazu z komputera na tablicę, ekran lub ścianę większej grupie osób.


Ekrany
projekcyjne

Pomagają w komfortowym odbiorze obrazu z projektora, sprawdzają się jako akcesorium mobilne.


Wideokonferencje
i nagrywanie

Sprzęt ten umożliwia kontakt zarówno głosowy jak i wizualny ludziom, którzy są od siebie znacznie oddaleni.


Wizualizery
i rzutniki

Wizualizer umożliwiają obserwację przedmiotów w przybliżeniu. Jest to niezwykle wygodne urządzenie w przypadku doświadczeń szkolnych.


Monitory
LCD

Dobór dobrego monitora to kwestia indywidualna, uzależniona od sposobu w jaki będzie korzystał z niego użytkownik.


Digital
signage

Tablet przeznaczony do rezerwacji sal konferencyjnych i nie tylko. Dzięki niemu unikamy chaosu związanego z poszukiwaniem miejsca, gdzie można spokojnie przeprowadzić rozmowę/konferencję/szkolenie.


Tablice
kopiujące

Marzenie osób, które nie lubią przepisywać notatek wreszcie się spełniło. Zapiski z tablicy w prosty sposób można wydrukować i udostępnić.


System do testów i głosowań

To doskonałe rozwiązanie do szybkiego przeprowadzania ankiet i głosowań, ponieważ wynik uzyskujemy bezpośrednio po zakończeniu głosowania.


STEM
i STEAM

Zabawki interaktywne pobudzające do konsekwentnego myślenia, które uczą programowania. Science, Technology, Engineering and Mathematic w jednym.